Armband örhängen 1 par ring 18 k guld
2017-03-15
447829
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ARMBAND, ÖRHÄNGEN, 1 par, RING, 18 k guld, dekor med carréslipade rubiner samt totalt 82 småbriljanter, ringstorlek ca 16,5 mm, armbandets längd ca 16,5 cm, karbinhake, total vikt ca 19 g
Snurrebussar förgyllt silver, flertalet diamanter med hack, rubiner med repor samt några med skador