Peter Dahl färglitografi
2017-03-16
447819
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934): "Populärt palats", signerad Peter Dahl, 65/210, färglitografi, ca 60x80 cm