Pierre Olofsson färglitografi
2017-03-16
447818
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Komposition, signerad Olofsson, ET 60/65, färglitografi, ca 54x38 cm