Byrå i rokokostil
2017-03-15
447799
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BYRÅ, rokokostil, 1900-tal, beslag i mässing, höjd 71, 102x42 cm
ytskador, nyckel saknas