Ljuskrona med prismor
2017-03-15
447793
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSKRONA, med prismor, för 5 ljus, 1900-tal, stomme i mässing, höjd 69 cm
lagningar