Bokhylla teak
2017-03-15
447749
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BOKHYLLA, teak, 1960-tal, överskåp med hyllplan, nederskåp med dörr samt lådor, infällda handtag, höjd ca 165, 84x40 cm
Visst slitage