Stolar gustavianska
2017-03-15
447748
| Klubbat belopp | 10 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
STOLAR, 1 par, 1700-tal, gustavianska, bemålade, skuren dekor, delvis förgyllda, stoppad sits och rygg, höjd ca 92, sitthöjd 43 cm
Senare bemålade, senare klädsel