Klubbat för:
3 200 SEK
2 000 SEK
KANNA, nysilver, Sylvia Stave för CG Hallberg, 1930-tal, formgiven 1933, stämplad CGH ALP, höjd ca 18 cm
Smärre repor, minimal buckla
447707
2017-03-15