Stolar med kromat underrede
2017-03-15
447680
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
STOLAR, 10 st, underrede i kromat stål, röd skinnklädsel, sitthöjd 46 cm
Slitage, skador