Richard Ryan serigrafi
2017-03-15
447653
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RICHARD RYAN (född 1974): Marilyn Monroe, Identities acquired, signerad Ryan, numrerad 149/350, serigrafier, bladmått ca 64,5x51,5 cm