Karl Bergman oljemålning
2017-03-14
447642
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARL BERGMAN (1891-1965): Skärgårdsmotiv, signerad, olja på duk, ca 46x75 cm