Angelica Wiik litografi med glitter
2017-03-18
447629
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Rosmadonna" signerad Angelica Wiik, 49/190, färglitografi med glitter, 50 x 21,5 cm
Oramad