Angelica Wiik
2017-03-20
447628
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Karusell", signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, EA-upplaga, 58.5 x 43 cm,
Oramad