Lars Boerhius
2017-03-14
447593
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
LARS BOETHIUS (1903-1968): Vinterlandskap, signerad och daterade Lars Boethius -40, olja på pannå, 15x10 cm