Pelle Fredrik Röding
2017-03-14
447585
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PELLE FREDRIK RÖDING (18/1900-tal): ´´Uttran´´, signerade och daterad, aug 1917, olja på duk, ca 22x34 cm