Peller Fredrik Röding
2017-03-14
447579
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PELLE FREDRIK RÖDING (18/1900-tal): Gustafsvik, Värmdö, olja på duk upplagt på pannå, ca 38x47 cm
minder dukskador