Carl Brandt pastell
2017-03-14
447574
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL BRANDT (1852-1930): Insjölandskap signerad och daterad C Brandt 93, pastell, ca 26x64 cm
Fuktfläck under signaturen