Oljemålninge kvinnoporträtt
2017-03-15
447562
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): "Studiehuvud", olja på duk, ca 28x21 cm