Tabriz
2017-03-23
447422
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 15 000 SEK |
ORIENTMATTA, Tabriz, 1960/70-tal, figural, jaktmotiv på ljus botten, ca 297x199 cm
smärre slitage