Tabriz
2017-03-23
447421
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ORIENTMATTA, Tabriz, 1960/70-tal, medaljong på grön botten, ca 296x194 cm
Smärre slitage