Mikael Kihlman
2017-03-16
447380
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MIKAEL KIHLMAN (född 1953): Stadsmotiv, signerad och Mikael Kihlman, 45/150, färglitografi, 36x50 cm