Stig Claesson färglitografi
2017-03-14
447363
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
STIG SLAS CLAESSON (1928-2008): Landskap med lada, signerad och daterad Stig Claesson -79, 74/270, , färglitografi, ca 40x50 cm