Yrjö Edelmann färglitografi
2017-03-14
447338
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Komposition med papper, signerad Y Edelmann, 162/360, färglitografi, ca 37x57 cm