Madeleine Pyk färglitografi
2017-03-14
447273
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Figurscen, signerad M Pyk, 120/150, färglitografi, 64x48,5 cm