Petter Zennström Komposition
2017-03-14
447270
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
PETTER ZENNSTRÖM (född 1945): Komposition
monogramsignerad och daterad PZ -87, olja på smörpapper och duk, ca 65x58 cm