Golvlampa
2017-03-13
447258
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets senare hälft, stativ i metall, höjd ca 122 cm
Bruksslitage