Esaias Thorén färglitografi
2017-03-13
447207
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ESAIAS THORÉN (1901-1981): Komposition med fisk, sgnerad och daterad Esaias Thorén -80, HC XXXIV/L, färglitografi, ca 38x47 cm