Johan Leksell skulptur
2017-03-12
447150
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOHAN LEKSELL (1874-1932), Jesus, skulptur, signerad Johan Leksell, med inskrpition "Joh. Ev. 14:6", gips, höjd ca 41 cm
Smärre nagg