Axel Lind oljemålning
2017-03-17
447118
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
AXEL LIND (1907-2011): Havsmotiv, signerad Axel Lind, olja på duk, 63x78 cm.