Walter G Lietz fartygsporträtt
2017-03-12
447115
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
WALTER G. LIETZ (1900-tal): "Eissbrecher Preussen beiser arbeit", fartygsporträtt, olja på pannå, signerad Walter Lietz 35, 36x57 cm