Ampel Noverdy Frankrike
Klubbat för:
3 000 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
NOVERDY, Frankrike, signerad på övre kanten, polykrom glasmassa överfång, delvis förgyllda monteringar med märkningar på insidan av kedjorna, höjd 75 diameter 35 cm
Kuntoraportti
447099
Päivämäärä:
2017-03-12