Vaser 1 par
2017-03-14
447095
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VASER, 1 par, 1900-talets första hälft, svart glas, handmålad emalj- samt förgylld dekor av fåglar och växter, höjd 40 cm