Vitrinskåp

Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp

Klubbat för:

40 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

VITRINSKÅP, 1700-tal, tvådelat, övre del med spröjsade glasluckor, nedre del med 4 lådor, nyckelskyltar och draghandtag i mässing, ådringsmålat, total höjd ca 181, bredd 92 samt djup 37 cm. Nyckel finns.

Renoverat kompletterat, bruks och åldersrelaterat slitage.

447076

2017-03-14