Madrassvar
2017-03-17
447066
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TEXTIL, Skåne, 1800-tal, madrassvar, ca 165x120 cm
smärre slitage, ej ihopsydd