Philip von Schantz
2017-03-15
447030
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): signerad och daterad v Schantz -79, akvarell på papper, 49x40 cm