Slava Kliuchniko oljemålning
2017-03-12
447023
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SLAVA KLIUCHNIKOV (född 1956): motiv mot Skeppsholmen och amiralitetshuset, signerad Kliuchnikov, signerad och daterad a terg 2006, olja på duk, ca 30x41 cm