Bricka Firma Svenskt Tenn
2017-03-12
447016
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVENSKT TENN, bricka med hänklar, tenn, 1930-tal, dekor av figurer, undertill stämpelmärkning, längd 30 cm
Hänklar med lagningar