Axel Lind oljemålning
2017-03-13
446968
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
AXEL LIND (1907-2011): Nattligt hav, signerad Axel Lind, olja på duk, ca 82x130 cm