Bordslampa Ateljé Lyktan
2017-03-13
446956
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ATELJÉ LYKTAN, bordslampa, i förkromad metall, 1900-talets andra hälft, etikettmärkt, höjd ca 55 cm
Bruksslitage