Klubbat för:
400 SEK
1 000 SEK
URNOR, med hänklar, 2 st, 1800 resp 1900-tal, flintgods resp lergods, varav en märkt Rörstrand, höjd ca 36 resp 32 cm
Smärre nagg
446948
2017-03-13