Elis Ryberg färglitografi
2017-03-11
446946
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ELIS RYBERG (1919-1985): I hamnen, signerad Elis Ryberg, numrerad 116/360, färglitografi, ca 52 x 42 cm