Oljemålning Wales
2017-03-12
446879
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskapsvy-Wales, olja på pannå, 19x26 cm