Pablo Picasso utställningsaffisch
2017-03-14
446833
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PABLO PICASSO (1881-1973), efter: "Picasso peintures, Vauvenargues 1959-61", utställningsaffisch från Galerie Louise Leiris, Paris 1962, Mourlot Paris, färglitografi, ca 69x59 cm
Proveniens: Sydsvenska Dagbladets konstsamling 2016
Ej examinerad ur ram