Stig Claesson Gösta Werner färglitografi
2017-03-18
446832
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STIG CLAESSON (Slas) (1928-2008): Stockholmsbild, signerad och daterad Stig Claesson -70, 223/269, färglitografi, ca 37x50, GÖSTA WERNER, (1909-1989),
Marina motiv, 2 st, färglitografier, signerade Gösta Werner, HC
Werner litografierna något gulnade