Mats Hådell olja
2017-03-17
446797
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MATS HÅDELL (född 1958): Landskap respektive Strandbild, olja på duk, signerade M Hådell, 27x22 cm