Yrjö Edelmann färglitografi
2017-03-11
446777
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Komposition med papper, signerad Y Edelman, 1331/1500 färglitografi, bladmått ca 61x44 cm
Oramad