Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
JOHN HEDBERG (1895-1957): Motiv från Gamla Stan, signerad och daterad John Hedberg -49, olja på duk, ca 46x37 cm
Zustandsbeschreibung
446766
2017-03-11
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner