Axel Nilsson oljemålning Färg och Form
2017-03-11
446758
| Klubbat belopp | 6 800 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
AXEL NILSSON (1889-1981): Stilleben med kanna och citron, signerad och daterad a tergo 1921, olja på duk, ca 37x28 cm
Smärre färgkrackelering