Bordslampa
2017-03-11
446757
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets mitt, delvis svartlackerad mässing, dekor av figurscener, höjd inklusive skärm ca 70 cm
Smärre slitage