Armring 18 k guld
2017-03-21
446689
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ARMRING, 18 k guld, 7 odlade pärlor ca 4,5 mm, Helsingborg 1955, innerdiameter 55x59 mm, vikt ca 11,5 g
Bruksslitage, repor